Kerakoll green building

FUGABELLA ECO PORCELANA


Fugabella Eco Porcelana ortalama çap 50 mikron olan mikro partikül teknolojisiyle geliştirilen DÜNYADAKİ İLK PORSELEN ETKİLİ EKOLOJİK DERZ DOLGU MALZEMESİDİR.

Yeni Fugabella Eco Collection çevre dostu olup % 60'dan fazlası Doğal Malzeme, % 30'dan fazlası da geri dönüşümlü malzemeler içerir. Su geçirmez polimer özelliği rutubet ve bakteriyal oluşumları engellemeye yarar. Isı – ışık testleri son derece ciddi uygulanmış olup emsallerinden daha performanslı bir ürün ortaya çıkmıştır.

Estetik ve mükemmel ışık efektlerinin en iyi şekilde ortaya çıkmasını sağlayarak her santimetrekarenin modern ve zarif dokusunu pekiştirir.

Yeni Fugabella Eco Porcelana yüksek yüzey sertliği ile sınıfında en iyi uygulamayı sunmaktadır. Yüksek sıcaklıklarda esneme dayanıklılığını koruyarak basınca direnç gösterir ve yüksek basınç uygulanabilir.

Yeni Fugabella Eco Porcelana doğrudan gelen veya yansıyan yüksek seviyeli güneş ışığı ve radyasyonu da filtreleyerek ürünü korur. Böylece iç ve dış alanlarda güvenle kullanılır. Fugabella Eco B+ ve F+ oranında % 100 doğal antibakteriyal koruma sağlar.

fugabella eco porcelana

YENİ FUGABELLA ECO COLLECTION

FUGABELLA ECO PORCELANA

Fugabella Eco Porcelana

FUGABELLA ECO PORCELANA

  • Uygulama Esnasında Gerekli Sıcaklık: + 5 C - + 35 C dir.
  • Kullanım İçin Uygun Sıcaklık: - 40 C - + 90 C dir.
  • Su Geçirimi 30 dk. Sonra ≤ 1.3 gr.dan az, 240 dk. Sonra ≤ 3.5 gr.dan azdır. Harç Ömrü 90 dk. dır
  • Ambalaj şekli: 5 kg. dır 1,4 Kg. su katılmalıdır.
  • Uygulama Bitiminden 12 - 24 saat sonra yürünebilir ve suyla temas edebilir.
  • Duvarda kullanımında ise 3 - 6 saat yeterlidir ancak 12 saat boyunca su ve güneş ışınlarından korunmalıdır.